Nieuws

Een kerst vol warmte en licht...

sneeuwpoppenDe december maand vol leuks, lekkers en bewegen bij Klein Geluk is traditioneel een succes om u tegen te zeggen... Bloemschikken en de zwaar zieken niet vergeten... Sinterklaaswandeling grote lus, kleine lus met 15 stappers en lekkers bij Van Uytsel... Kerstdiner in De Stoof met 20 deelnemers... Kerstmarkten in Antwerpen met bezoek aan de Quinten Matsijs van Willem Elschot en een tentoonstelling van Rubens meepakken in de Carolus Baromeus kerk 20 deelnemers... en ook in december 2 super sympathieke leden erbij. Zeg nu eerlijk draait het of draait het niet? En terwijl ook naar volgend jaar toe de nieuwe activiteiten zoals Fitness en Koken met een diƫstiste reeds volzet zijn, wordt hier naarstig verder gewerkt aan het krantje van januari... er wordt vergaderd... en op 22 december nog een wensje vervuld. Op 24 en 25 december kan je kaarsen kopen bij de scoutsvrienden tvv. ons kinderproject aan de Pius X kerk op de Groenenborgherlaan waar je bij de stand aan de ingang ons promomateriaal kan vinden, krantjes, flyers enz... enz... dat moet natuurlijk ook nog bezorgd worden. Onnodig te zeggen dat "het vuur hier weer hevig aan het laaien" is... en wij ergens toch wel uitkijken naar een "silent night"... en day!

Voor 2019 zijn er een aantal veranderingen doorgevoerd die maken dat voor quasi al onze activiteiten een geldige Klein Geluk kaart zal nodig zijn... maar so what... als je weet dat iemand in behandeling en tot 1 jaar na de laatste behandeling hiervoor 1 euro per jaar betaald... denk ik niet dat we overdrijven nietwaar?! 

Op 14 december hebben we vergadering in het UZA want onze Valentijnsbrunch op de kinderafdeling staat ook in februari 2019 op de agenda... op 31 augustus vieren we dan weer samen met onze leden het 10 jarig bestaan... dus noteren die dag! En met de Paaseitjes verkoop beginnen we in februari...

Dus om het eventjes te resumeren... 2019 kondigt zich niet anders aan dan 2018... druk, drukker, drukst voor deze bezige bijtjes maar ook samen genieten van moois, lekkers, leuks en de "pure vriendschap die de plak zwaait in onze organisatie"...

Behoor jij tot de doelgroep en wens je wat info... of te komen kennis maken geef ons gerust een seintje! Heb jij wat vrije tijd... kan je lekkere koffie zetten... en wil je graag mee vrijwilligen tijdens onze thema middagen aarzel niet ons te contacteren...

Maar...

Tussen Kerst en Nieuwjaar kan op de Geluk-o-foon wel een boodschap achtergelaten worden we zullen deze echter niet bemannen zo kunnen wij ook her en der de Kerstsfeer opsnuiven... we nemen eventjes tijd voor onszelf (als het lukt) tussen 21 december en 8 januari 2019... Laat uw boodschap na de biep... wij bellen u zo spoedig mogelijk terug... biep... 

Ik wens graag al onze leden en lezers alvast een warme Kerst... vol warmte en oprechte vriendschap... en vergeet niet "het nu, komt niet terug"... dus geniet er van!

Vrolijk Kerstfeest